Ваші запитання

Дорогі гості!
Якщо у вас виникли запитання - задавайте.
Наш відділ з радістю відповість на кожне із них
адже для нас немає кращого ніж допомогти нашим колегам
Найцікавішим питанням ми присвятимо статтю нашого блогу
не понимаю

Коментарі

 1. Добрий день! підскажіть будь ласка, як можна провести конкурс у бібліотеці серед учнів 6-7-х класів "Найкращий читач" (в рамках Всеукраїнського "Найкращий читач України"). Дякуємо

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Шановна пані Світлано! Якщо Ви маєте на увазі проведення І (шкільного) та ІІ (бібліотечного) етапів конкурсу, то в цьому році організатори дещо спростили умови його проведення.
   Головною вимогою до учасників є наявність записів у Читацькому щоденнику (довільна форма) про книги, які не входять до шкільної програми з української чи зарубіжної літератури (до 6 книг). Виступи конкурсантів мають бути в довільній формі, під час якого вони розповідають про книгу з Читацького щоденника на вибір журі або за власним бажанням.
   Формат виступу учасники вибирають на свій розсуд: інсценізацію, поетичну форму, слайд презентацію, або реклама книги.
   Тривалість виступу не повинна перевищувати 3-5 хвилин. Члени журі оцінюють виступ кожного учасника за 12 – бальною шкалою.
   Також можна розробити невеличку вікторину, або провести тестування, щоб перевірити знання літератури в цілому. Звісно, що в першу чергу конкурсанти повинні знати творчість письменників рідного краю, сучасну українську літературу. Добре б було й підготувати огляд або перегляд цієї літератури.
   Лібіга Л. Г. – гол. методист ЦДБ

   Видалити

Дописати коментар